Trajekt Puttgarden

Mapa

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Puttgarden Trasy

Akční nabídky

Rezervujte si trajekt do Puttgarden s AFerry. Trajekty do Puttgarden, v Německo, jsou k dispozici od Dánsko. Můžete si vzít trajekt do Puttgarden z Rodby.

Puttgarden Trajektové společnosti

Trajekty do / z Puttgarden jsou provozovány společností Scandlines. Když hledáte trajekt do Puttgarden, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Puttgarden trajekty s Scandlines jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Puttgarden bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Puttgarden s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Puttgarden, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Puttgarden.
  • Přístav Puttgarden
  • Přístav Puttgarden
  • Přístav Puttgarden

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Puttgarden pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Puttgarden si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Puttgardenon

Puttgarden Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Scandlines

Puttgarden Fährhafen, Fehmarn, 23769, Germany

Scandlines

Puttgarden Fährhafen, Fehmarn, 23769, Germany