Red Star Ferries

Red Star Ferries
Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Rezervujte si trajekt společnosti Red Star Ferries trajektem snadno a rychle on-line na AFerry. Red Star Ferries nabízí celou řadu častých a rychlých plaveb po celé Albánie, Iónske ostrovy a Itálie. Na lodích Red Star Ferries jsou k dispozici zkušené posádky, které poskytují maximální komfort a spolehlivost. AFerry obsahuje užitečné informace o rezervování tras společnosti Red Star Ferries trajektem, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům společnosti Red Star Ferries trajektem. Porovnejte a rezervujte si levné Red Star Ferries trajekty do Brindisi, Sami, Saranda, Vlore a Zante. Tak pro Vás také porovnáme nabídku Red Star Ferries s 12 alternativními trajektovými operátory a to ještě před samotnou rezervací jízdenky - jako Adria Ferries, Adriatica Traghetti, Agoudimos, ANEK Superfast a Blue Star Ferries.

Porovnejte ceny všech provozovatelů Red Star Ferries pomocí nástroje pro porovnání cen výše.

Přehled

Informace o odbavení

All Passengers should be at the embarkation area of the ship three (3) hour before departure. Any passengers not in time for the sailing are not entitled to a refund of the fare paid.

Trasy:
Nejkratší přechod:

Nejoblíbenější trasa:

Red Star Ferries Trasy

    Akční nabídky

    • Porovnejte a rezervujte si levné Red Star Ferries trajekty do Saranda, Vlore, Brindisi a dalsí!
    • Porovnejte a rezervujte si levné Red Star Ferries trajekty do Saranda, Vlore, Brindisi a dalsí!

    Video

    Red Star Ferries YouTube Video