Rinella Trajekty

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Rezervujte si trajekt do Rinella s AFerry. Pomocí služby Rinella můžete provozovat trajekty kolem Eolské ostrovy a také do Itálie. Domácí služby v oblasti Eolské ostrovy jsou k dispozici od Rinella do Lipari zatímco trajekty pryč od Eolské ostrovy plachty Neapol.

Rinella Trajektové společnosti

Trajekty do / z Rinella jsou provozovány společností Liberty Lines. Když hledáte trajekt do Rinella, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Rinella trajekty s Liberty Lines jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Rinella bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt do Rinella s predními provozovateli trajektu snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje uzitecné informace o rezervování trajekt do Rinella, aktuálních akcních nabídkách, plavebních rádech a prístupu k nejlevnejsím lodním lístkum na trajekt do Rinella.

Akční nabídky

  • Rinella Trajekty
  • Rinella Trajekty
  • Rinella Trajekty

Rinella Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Liberty Lines

, 98050 Rinella, Leni ME, Italy