Trajekt z Rodby do Puttgarden

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

  • 45ové přechody denně
    45 min
    Získat cenu

Linka Rodby Puttgarden spojuje Dánsko s Německo, provozovány společností Scandlines. Porovnáváme ceny a časy pro Rodby do Puttgarden, ale ukážeme vám také ceny za Gedser do Rostock abychom vám pomohli dostat se z Dánsko do Německo v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Rodby do Puttgarden s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Rodby do Puttgarden, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Rodby do Puttgarden.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Rodby do Puttgarden pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Rodby do Puttgarden si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Rodby do Puttgarden.