Trajekt Rostock

Mapa

Obnovit nabídku

Rostock Trasy

Rezervujte si trajekt do Rostock s AFerry. Trajekty do Rostock, v Německo, jsou k dispozici od Dánsko a Svédsko. Můžete si vzít trajekt do Rostock z Gedser a Trelleborg.

Rostock Trajektové společnosti

Trajekty do / z Rostock jsou provozovány společností Scandlines, Stena Line a TT-Line. Vzhledem k tomu, že společnosti 3 trajekty provozují a provozují služby Rostock, srovnání může být velmi užitečné, aby vám pomohla najít nejlepší cenu v nejlepším čase pro vás. Když hledáte trajekt do Rostock, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Rostock trajekty s Scandlines, Stena Line a TT-Line jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Rostock bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Rostock s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Rostock, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Rostock.

Nejnovější ceny

Trasa Cena Podrobnosti o ceně
Trelleborg - Rostock
(Stena Line)
€54
  • Rezervováno: Tuesday, December 3, 2019
  • Cesta: Monday, December 16, 2019 (Jeden směr)
  • Auto + 2
Trelleborg - Rostock
(TT-Line)
€80
  • Rezervováno: Wednesday, November 27, 2019
  • Cesta: Sunday, December 15, 2019 (Jeden směr)
  • Auto + 2

Akční nabídky

  • Přístav Rostock
  • Přístav Rostock
  • Přístav Rostock

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Rostock pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Rostock si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Rostockon

Rostock Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Finnlines

Skandinavienkai ShipserviceGmbH & Co. Ost-West-Straße 35, Rostock, 18147, Germany

Scandlines

Am Warnowkai 8, Rostock-Seehafen, 18147, Germany

Scandlines

Am Warnowkai 8, Rostock-Seehafen, 18147, Germany

Stena Line

Zum Fährterminal 1, 18147 Rostock Überseehafen, Germany

TT-Line

Am Warnowkai 8, Rostock-Seehafen, 18147, Germany