Trajekt Rovinj

Mapa

Obnovit nabídku

Rezervujte si trajekt do Rovinj s AFerry. Trajekty do Rovinj, v Chorvatsko, jsou k dispozici od Itálie. Můžete si vzít trajekt do Rovinj z Benátky.

Rovinj Trajektové společnosti

Trajekty do / z Rovinj jsou provozovány společností Atlas Kompas a Venezia. Vzhledem k tomu, že společnosti 2 trajekty provozují a provozují služby Rovinj, srovnání může být velmi užitečné, aby vám pomohla najít nejlepší cenu v nejlepším čase pro vás. Když hledáte trajekt do Rovinj, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Rovinj trajekty s Atlas Kompas a Venezia jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Rovinj bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Rovinj s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Rovinj, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Rovinj.

Rovinj Trasy

Akční nabídky

  • Přístav Rovinj
  • Přístav Rovinj
  • Přístav Rovinj

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Rovinj pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Rovinj si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Rovinjon

Rovinj Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Venezia

Valdibora Parking, Ulica Giordana Paliage, 52210, Croatia