Trajekt z Salerno do Tunis

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

  • 2 přechodů týdně
    22 hod
    Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Salerno Tunis spojuje Itálie s Tunisko, provozovány společností Grimaldi Lines. Porovnáváme ceny a časy pro Salerno do Tunis, ale ukážeme vám také ceny za Civitavecchia do Tunis a Janov do Tunis abychom vám pomohli dostat se z Itálie do Tunisko v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Salerno do Tunis s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Salerno do Tunis, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Salerno do Tunis.

Levné ceny Salerno do Tunis

Dalších 7 dní

Na základě rezervace cestujících tento týden s autem.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Salerno do Tunis pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Salerno do Tunis si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Salerno do Tunis.