Trajekt Salina

Mapa

Obnovit nabídku

Rezervujte si trajekt do Salina s AFerry. Pomocí služby Salina můžete provozovat trajekty kolem Eolské ostrovy a také do Itálie a Sicílie. Domácí služby v oblasti Eolské ostrovy jsou k dispozici od Salina do Panarea zatímco trajekty pryč od Eolské ostrovy plachty Milazzo a Neapol.

Salina Trajektové společnosti

Trajekty do / z Salina jsou provozovány společností Liberty Lines a SNAV. Vzhledem k tomu, že společnosti 2 trajekty provozují a provozují služby Salina, srovnání může být velmi užitečné, aby vám pomohla najít nejlepší cenu v nejlepším čase pro vás. Když hledáte trajekt do Salina, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Salina trajekty s Liberty Lines a SNAV jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Salina bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Salina s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Salina, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Salina.

Akční nabídky

  • Přístav Salina
  • Přístav Salina
  • Přístav Salina

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Salina pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Salina si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Salinaon

Salina Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

SNAV

Lungomare Giuffrè - Molo 1, I - 98050 Santa Marina Salina, Italy

Liberty Lines

MOLO D'IMBARCO ALISCAFI , 98050 Santa Marina Salina ME , Italy