Trajekt z Santa Cruz de Tenerife do Las Palmas de Gran Canaria

Mapa

Obnovit nabídku

  • 6 přechodů týdně
    1 hod 40 min
    Získat cenu
  • 1 přechodů týdně
    8 hod 1 min
    Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Santa Cruz de Tenerife Las Palmas de Gran Canaria spojuje Tenerife s Kanárské ostrovy, provozovány společností 2 společnosti - Naviera Armas a Trasmediterranea. Porovnáváme ceny a časy pro Santa Cruz de Tenerife do Las Palmas de Gran Canaria, ale ukážeme vám také ceny za Santa Cruz de Tenerife do Agaete abychom vám pomohli dostat se z Tenerife do Kanárské ostrovy v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Santa Cruz de Tenerife do Las Palmas de Gran Canaria s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Santa Cruz de Tenerife do Las Palmas de Gran Canaria, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Santa Cruz de Tenerife do Las Palmas de Gran Canaria.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Santa Cruz de Tenerife do Las Palmas de Gran Canaria pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Santa Cruz de Tenerife do Las Palmas de Gran Canaria si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Santa Cruz de Tenerife do Las Palmas de Gran Canaria.