Sark Trajekty

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Rezervujte si trajekt do Sark s AFerry. Pomocí služby Sark můžete provozovat trajekty kolem Kanál Island a také do Francie. Domácí služby v oblasti Kanál Island jsou k dispozici od Sark do Guernsey a Jersey zatímco trajekty pryč od Kanál Island plachty Carteret.

Sark Trajektové společnosti

Trajekty do / z Sark jsou provozovány společností Isle of Sark Shipping a Manche Iles Express. Vzhledem k tomu, že společnosti 2 trajekty provozují a provozují služby Sark, srovnání může být velmi užitečné, aby vám pomohla najít nejlepší cenu v nejlepším čase pro vás. Když hledáte trajekt do Sark, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Sark trajekty s Isle of Sark Shipping a Manche Iles Express jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Sark bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt do Sark s predními provozovateli trajektu snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje uzitecné informace o rezervování trajekt do Sark, aktuálních akcních nabídkách, plavebních rádech a prístupu k nejlevnejsím lodním lístkum na trajekt do Sark.

Akční nabídky

  • Sark Trajekty
  • Sark Trajekty
  • Sark Trajekty

Sark Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Isle of Sark Shipping

Harbour Office, Sark, GY9 0SB, United Kingdom

Manche Iles Express

La Maseline Jetty, Sark, GY9 0SB, Channel Islands