Trajekt z Sassnitz do Trelleborg

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Linka Sassnitz Trelleborg spojuje Německo s Svédsko, provozovány společností Stena Line. Porovnáváme ceny a časy pro Sassnitz do Trelleborg, ale ukážeme vám také ceny za 4 dalších trajektů abychom vám pomohli dostat se z Německo do Svédsko v nejlepším čase za nejlepší cenu:

  • Kiel do Göteborg
  • Rostock do Trelleborg
  • Travemunde do Malmö
  • Travemunde do Trelleborg

Rezervujte si trajekt z Sassnitz do Trelleborg s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Sassnitz do Trelleborg, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Sassnitz do Trelleborg.

Levné ceny Sassnitz do Trelleborg

Dalších 7 dní

Na základě rezervace cestujících tento týden s autem.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Sassnitz do Trelleborg pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Sassnitz do Trelleborg si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Sassnitz do Trelleborg.