Trajekt Sassnitz

Mapa

Obnovit nabídku

Sassnitz Trasy

Rezervujte si trajekt do Sassnitz s AFerry. Trajekty do Sassnitz, v Německo, jsou k dispozici od Svédsko. Můžete si vzít trajekt do Sassnitz z Trelleborg.

Sassnitz Trajektové společnosti

Trajekty do / z Sassnitz jsou provozovány společností Stena Line. Když hledáte trajekt do Sassnitz, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Sassnitz trajekty s Stena Line jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Sassnitz bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Sassnitz s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Sassnitz, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Sassnitz.

Nejnovější ceny

Trasa Cena Podrobnosti o ceně
Trelleborg - Sassnitz
(Stena Line)
€59
  • Rezervováno: Wednesday, December 4, 2019
  • Cesta: Monday, December 16, 2019 (Jeden směr)
  • Auto + 2

Akční nabídky

  • Přístav Sassnitz
  • Přístav Sassnitz
  • Přístav Sassnitz

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Sassnitz pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Sassnitz si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Sassnitzon

Sassnitz Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

BornholmerFærgen

Fährhafen Sassnitz, Sassnitz/ Neu Mukran , 18546, Germany

DFDS LISCO

Fährhafen Sassnitz, Sassnitz/ Neu Mukran , 18546, Germany

Stena Line

Fährhafen Sassnitz-Mukran, Hafeneingangsgebäude 20, 18546 Sassnitz, Germany