Trajekt z Savona do Bastia

Mapa

Obnovit nabídku

  • 6 přechodů týdně
    4 hod 55 min

Alternativní Trasy

Linka Savona Bastia spojuje Itálie s Korsika, provozovány společností Corsica-Sardinia Ferries. Porovnáváme ceny a časy pro Savona do Bastia, ale ukážeme vám také ceny za Janov do Bastia, Livorno do Bastia a Piombino do Porto Vecchio abychom vám pomohli dostat se z Itálie do Korsika v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Savona do Bastia s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Savona do Bastia, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Savona do Bastia.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Savona do Bastia pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Savona do Bastia si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Savona do Bastia.