Trajekt z Savona do Bastia

 • Trajekt z Savona do Bastia
  Trajekt z Savona do Bastia

Savona do Bastia společnosti

  • Corsica-Sardinia Ferries
  • 7 přechodů týdně
  • 4 hod 30 min
  • Hledat

Linka Savona Bastia spojuje Itálie s Korsika, provozovány společností Corsica-Sardinia Ferries. Porovnáváme ceny a časy pro Savona do Bastia, ale ukážeme vám také ceny za Janov do Bastia, Livorno do Bastia a Piombino do Porto Vecchio abychom vám pomohli dostat se z Itálie do Korsika v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Průměrná cena, kterou naši zákazníci našli v nedávné době Savona do Bastia, je 278 .

Rezervujte si trajekt z Savona do Bastia s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Savona do Bastia, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Savona do Bastia.

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Savona do Bastia pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Savona do Bastia si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Savona do Bastia.

Registrovat se k zasílání nabídek

Ziskej nas newsletter a nezmeskej nase nabidky

Alternativní Trasy