Trajekt Savona

Mapa

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Savona Trasy

Akční nabídky

Rezervujte si trajekt do Savona s AFerry. Trajekty do Savona, v Itálie, jsou k dispozici od Korsika, Maroko a Spanelsko. Můžete si vzít trajekt do Savona z 4 trajektové porty:

  • Barcelona
  • Bastia
  • Ile Rousse
  • Tanger Med

Savona Trajektové společnosti

Trajekty do / z Savona jsou provozovány společností Corsica-Sardinia Ferries a Grimaldi Lines. Vzhledem k tomu, že společnosti 2 trajekty provozují a provozují služby Savona, srovnání může být velmi užitečné, aby vám pomohla najít nejlepší cenu v nejlepším čase pro vás. Když hledáte trajekt do Savona, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Savona trajekty s Corsica-Sardinia Ferries a Grimaldi Lines jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Savona bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Savona s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Savona, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Savona.
  • Přístav Savona
  • Přístav Savona
  • Přístav Savona

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Savona pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Savona si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Savonaon

Savona Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Corsica-Sardinia Ferries

Savona-Porto Vado, I-17100, Italy

Grimaldi Lines

Via Antonio Baglietto, 17100, Italy