Trajekt Schinoussa

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Schinoussa Trasy

 • Iraklia až Schinoussa / Schinoussa až Iraklia
  3 přechodů týdně
  5 min
 • Katapola až Schinoussa / Schinoussa až Katapola
  3 přechodů týdně
  1 hod 25 min
 • Koufonisia až Schinoussa / Schinoussa až Koufonisia
  3 přechodů týdně
  30 min
 • Naxos až Schinoussa / Schinoussa až Naxos
  3 přechodů týdně
  1 hod 15 min
 • Paros až Schinoussa / Schinoussa až Paros
  3 přechodů týdně
  2 hod 20 min
 • 3 přechodů týdně
  6 hod 45 min

Rezervujte si trajekt do Schinoussa s AFerry. Trajekty do Schinoussa, v Kyklady ostrovy, jsou k dispozici od Recko a Sporady ostrovy . Můžete si vzít trajekt do Schinoussa z Pireus.

Schinoussa Trajektové společnosti

Trajekty do / z Schinoussa jsou provozovány společností Blue Star Ferries. Když hledáte trajekt do Schinoussa, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Schinoussa trajekty s Blue Star Ferries jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Schinoussa bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Schinoussa s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Schinoussa, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Schinoussa.

Akční nabídky

 • Přístav Schinoussa
 • Přístav Schinoussa
 • Přístav Schinoussa

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Schinoussa pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Schinoussa si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Schinoussaon

Schinoussa Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Blue Star Ferries

Limani Schinoussas, 84300, Greece

Blue Star Ferries

Limani Schinoussas, 84300, Greece

Sea Jets

Limani Schinoussas, 84300, Greece