Trajekt z Sikinos do Folegandros

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

 • 4 přechodů týdně
  20 min
  Získat cenu
 • 3 přechodů týdně
  40 min
  Získat cenu
 • 1 přechodů týdně
  45 min
  Získat cenu

Sikinos do Folegandros je vnitřní cestou v Kyklady ostrovy, provozovány společností Zante Ferries.

Rezervujte si trajekt z Sikinos do Folegandros s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Sikinos do Folegandros, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Sikinos do Folegandros.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Sikinos do Folegandros pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Sikinos do Folegandros si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Sikinos do Folegandros.