SNAV trajektem

SNAV Ferry
Mapa

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Rezervujte si trajekt společnosti SNAV trajektem snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování tras společnosti SNAV trajektem, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům společnosti SNAV trajektem.

Přehled

Informace o odbavení

Pěší cestující se musí dostavit k odbavení nejméně 2 hodiny před odjezdem u mezinárodních tras a 1 hodinu před odjezdem u všech ostatních tras. Cestující s vozidlem se musí odbavit nejméně 2 hodiny před odjezdem u všech tras.

Trasy:
24
Nejkratší přechod:
Naples Molo Beverello - Procida
40 min
Nejoblíbenější trasa:

Akční nabídky

SNAV Ferry Trasy

  • SNAV trajektem trajekty s AFerry.cz
  • SNAV trajektem trajekty s AFerry.cz

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech trajektů společnosti SNAV trajektem pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt společnosti SNAV trajektem si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na ''hledat'' nebo ''Ukázat cenu'' a ještě dnes si rezervujte trajekt společn