Sorrento Trajekty

Mapa

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Sorrento Trasy

Akční nabídky

Rezervujte si trajekt do Sorrento s AFerry. Domácí služby v oblasti Itálie jsou k dispozici od Sorrento do Capri a Neapol.

Sorrento Trajektové společnosti

Trajekty do / z Sorrento jsou provozovány společností NLG. Když hledáte trajekt do Sorrento, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Sorrento trajekty s NLG jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Sorrento bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt do Sorrento s predními provozovateli trajektu snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje uzitecné informace o rezervování trajekt do Sorrento, aktuálních akcních nabídkách, plavebních rádech a prístupu k nejlevnejsím lodním lístkum na trajekt do Sorrento.

  • Sorrento Trajekty
  • Sorrento Trajekty
  • Sorrento Trajekty

Sorrento Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Navlib

Porto di Sorrento, 80067 Sorrento NA, Italy