Spetses Trajekty

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Spetses Trasy

Rezervujte si trajekt do Spetses s AFerry. Trajekty do Spetses, v Sarónské ostrovy, jsou k dispozici od Recko a Sporady ostrovy . Můžete si vzít trajekt do Spetses z Hydra a Pireus.

Spetses Trajektové společnosti

Trajekty do / z Spetses jsou provozovány společností Hellenic Seaways. Když hledáte trajekt do Spetses, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Spetses trajekty s Hellenic Seaways jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Spetses bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt do Spetses s predními provozovateli trajektu snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje uzitecné informace o rezervování trajekt do Spetses, aktuálních akcních nabídkách, plavebních rádech a prístupu k nejlevnejsím lodním lístkum na trajekt do Spetses.

Akční nabídky

  • Spetses Trajekty
  • Spetses Trajekty
  • Spetses Trajekty

Spetses Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Hellenic Seaways

Spetses Ferry Port, Spetses Island, Saronic Islands, Greece