Trajekt Split

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Split Trasy

Rezervujte si trajekt do Split s AFerry. Trajekty do Split, v Chorvatsko, jsou k dispozici od Itálie. Můžete si vzít trajekt do Split z Ancona.

Split Trajektové společnosti

Trajekty do / z Split jsou provozovány společností Jadrolinija a SNAV. Vzhledem k tomu, že společnosti 2 trajekty provozují a provozují služby Split, srovnání může být velmi užitečné, aby vám pomohla najít nejlepší cenu v nejlepším čase pro vás. Když hledáte trajekt do Split, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Split trajekty s Jadrolinija a SNAV jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Split bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Split s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Split, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Split.

Nejnovější ceny

Trasa Cena Podrobnosti o ceně
Ancona - Split
(SNAV)
€65
  • Rezervováno: Friday, August 7, 2020
  • Cesta: Friday, August 21, 2020 (Jeden směr)
  • Motocykl + 1

Akční nabídky

  • Přístav Split
  • Přístav Split
  • Přístav Split

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Split pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Split si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Spliton

Split Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Jadrolinija

Ulica Gat Svetog Duje, 21000, Split, Croatia

SNAV

Gat Sv Duje Bb Trajektni Term, HR - 2100 Spalato - Split, Croatia