Trajekt Sta Cruz de la Palma

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Rezervujte si trajekt do Santa Cruz de la Palma s AFerry. Pomocí služby Santa Cruz de la Palma můžete provozovat trajekty kolem Kanárské ostrovy a také do Lanzarote, Spanelsko a Tenerife. Domácí služby v oblasti Kanárské ostrovy jsou k dispozici od Santa Cruz de la Palma do Las Palmas de Gran Canaria, Puerto del Rosario a San Sebastián de La Gomera zatímco trajekty pryč od Kanárské ostrovy plachty 4 trajektové porty:

 • Arrecife
 • Cadiz
 • Los Cristianos
 • Santa Cruz de Tenerife
Můžete si vzít trajekt do Santa Cruz de la Palma z4 trajektové porty:
 • Arrecife
 • Cadiz
 • Los Cristianos
 • Santa Cruz de Tenerife

Santa Cruz de la Palma Trajektové společnosti

Trajekty do / z Santa Cruz de la Palma jsou provozovány společností Fred Olsen, Naviera Armas a Trasmediterranea. Vzhledem k tomu, že společnosti 3 trajekty provozují a provozují služby Santa Cruz de la Palma, srovnání může být velmi užitečné, aby vám pomohla najít nejlepší cenu v nejlepším čase pro vás. Když hledáte trajekt do Santa Cruz de la Palma, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Santa Cruz de la Palma trajekty s Fred Olsen, Naviera Armas a Trasmediterranea jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Santa Cruz de la Palma bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Sta Cruz de la Palma s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Sta Cruz de la Palma, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Sta Cruz de la Palma.

Akční nabídky

 • Přístav Sta Cruz de la Palma
 • Přístav Sta Cruz de la Palma
 • Přístav Sta Cruz de la Palma

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Sta Cruz de la Palma pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Sta Cruz de la Palma si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Sta Cruz de la Palmaon

Santa Cruz de la Palma Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Fred Olsen

Terminal Marítima, 38700 Santa Cruz de La Palma., Canary Islands (La Palma)

Naviera Armas

Estación Marítima local 3, 38700 - Santa Cruz de La Palma, Canary Islands (La Palma)

Trasmediterranea

A. Pérez de Brito, 2, C.P. 38700, Canary Islands