Trajekt Stavanger

Mapa

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Stavanger Trasy

Akční nabídky

Rezervujte si trajekt do Stavanger s AFerry. Trajekty do Stavanger, v Norsko, jsou k dispozici od Dánsko. Můžete si vzít trajekt do Stavanger z Hirtshals.

Stavanger Trajektové společnosti

Trajekty do / z Stavanger jsou provozovány společností Fjord Line. Když hledáte trajekt do Stavanger, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Stavanger trajekty s Fjord Line jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Stavanger bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Stavanger s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Stavanger, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Stavanger.
  • Přístav Stavanger
  • Přístav Stavanger
  • Přístav Stavanger

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Stavanger pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Stavanger si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Stavangeron

Stavanger Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Fjord Line

Utenriksterminalen (Risavika Port), Kontinental Vien 31, N-4056 Tananger, Norway