Trajekt do Stewart Island/Oban

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Stewart Island/Oban Trasy

  • Bluff až Oban / Oban až Bluff
    2ové přechody denně
    1 hod

Rezervujte si trajekt do Stewart Island/Oban s AFerry. AFerry vždy nabízí levné ceny pro firmu Stewart Island/Oban, což vám umožní dosáhnout Nový Zéland, protože jste věděli, že máte mnoho výhod. Trajekty do / z Stewart Island/Oban jsou provozovány společností Stewart Island Ferry Services. Když hledáte trajekt do Stewart Island/Oban, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Stewart Island/Oban trajekty s Stewart Island Ferry Services jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Stewart Island/Oban bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt do Stewart Island/Oban s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt do Stewart Island/Oban, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt do Stewart Island/Oban.

Akční nabídky

  • Trajektová trasa Stewart Island/Oban
  • Trajektová trasa Stewart Island/Oban
  • Trajektová trasa Stewart Island/Oban

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt do Stewart Island/Oban pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt do Stewart Island/Oban si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt do Stewart Island/Oban.

Stewart Island/Oban Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Stewart Island Ferry Services

Stewart Island Ferry Terminal,, 9818, New Zealand