Trajekt z Stockholm do Helsinki

Mapa
 • Trajekt z Stockholm do Helsinki
  Trajekt z Stockholm do Helsinki

Obnovit nabídku

Trajektová trasa Stockholm Helsinki - - €163

 • 7 přechodů týdně
  16 hod 15 min
  Získat cenu
 • 7 přechodů týdně
  17 hod 15 min
  Získat cenu

Linka Stockholm Helsinki spojuje Svédsko s Finsko, provozovány společností Tallink Silja a Viking Line. Porovnáváme ceny a časy pro Stockholm do Helsinki, ale ukážeme vám také ceny za Kapellskar do Naantali a Stockholm do Turku abychom vám pomohli dostat se z Svédsko do Finsko v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Stockholm do Helsinki s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Stockholm do Helsinki, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Stockholm do Helsinki.

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Stockholm do Helsinki pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Stockholm do Helsinki si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Stockholm do Helsinki.

Alternativní Trasy