Trajekt z Stockholm do Turku

Mapa

Obnovit nabídku

  • 1ové přechody denně
    10 hod 35 min
    Získat cenu
  • 4ové přechody denně
    11 hod 30 min
    Získat cenu

Linka Stockholm Turku spojuje Svédsko s Finsko, provozovány společností Tallink Silja a Viking Line. Porovnáváme ceny a časy pro Stockholm do Turku, ale ukážeme vám také ceny za Kapellskar do Naantali a Stockholm do Helsinki abychom vám pomohli dostat se z Svédsko do Finsko v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Stockholm do Turku s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Stockholm do Turku, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Stockholm do Turku.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Stockholm do Turku pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Stockholm do Turku si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Stockholm do Turku.

Alternativní Trasy