Trajekt z Swinoujscie do Ystad

Mapa
 • Trajekt z Swinoujscie do Ystad
  Trajekt z Swinoujscie do Ystad

 • Trajekt z Swinoujscie do Ystad
  Trajekt z Swinoujscie do Ystad

Obnovit nabídku

Trajektová trasa Swinoujscie Ystad s Polferries a Unity Line - Ceny od €115

 • 2ové přechody denně
  6 hod 30 min
  Získat cenu
 • 2ové přechody denně
  7 hod 15 min
  Získat cenu

Linka Swinoujscie Ystad spojuje Polsko s Svédsko, provozovány společností Polferries a Unity Line. Porovnáváme ceny a časy pro Swinoujscie do Ystad, ale ukážeme vám také ceny za Gdaňsk do Nynashamn a Gdyně do Karlskrona abychom vám pomohli dostat se z Polsko do Svédsko v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Swinoujscie do Ystad s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Swinoujscie do Ystad, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Swinoujscie do Ystad.

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Swinoujscie do Ystad pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Swinoujscie do Ystad si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Swinoujscie do Ystad.

Alternativní Trasy