Trajekt Syros

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Syros Trasy

Rezervujte si trajekt do Syros s AFerry. Pomocí služby Syros můžete provozovat trajekty kolem Kyklady ostrovy a také do Ostrovy Egejského, Recko a Sporady ostrovy . Domácí služby v oblasti Kyklady ostrovy jsou k dispozici od Syros do 7 trajektové porty:

  • Mykonos
  • Naxos
  • Paros
  • Santorini
  • Serifos
  • Sifnos
  • Tinos

Trajekty z místa Kyklady ostrovy plachtí z Syros do Evdilos, Leros a Pireus.

Syros Trajektové společnosti

Trajekty do / z Syros jsou provozovány společností Blue Star Ferries a Hellenic Seaways. Vzhledem k tomu, že společnosti 2 trajekty provozují a provozují služby Syros, srovnání může být velmi užitečné, aby vám pomohla najít nejlepší cenu v nejlepším čase pro vás. Když hledáte trajekt do Syros, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Syros trajekty s Blue Star Ferries a Hellenic Seaways jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Syros bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Syros s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Syros, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Syros.

Akční nabídky

  • Přístav Syros
  • Přístav Syros
  • Přístav Syros

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Syros pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Syros si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Syroson

Syros Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Aegean Speed Lines

Akti Ethnikis Antistaseos, Ermoupoli 84100, Greece

Blue Star Ferries

Limani Petrou Ralli, 84100 Syros, Greece

Blue Star Ferries

Limani Petrou Ralli, 84100 Syros, Greece

Hellenic Seaways

Limani Petrou Ralli, 84100, Syros, Greece

Sea Jets

Limani Petrou Ralli, 84100, Syros, Greece