Přístav Tallinn

Mapa

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Tallinn Trasy

Akční nabídky

Rezervujte si trajekt do Tallinn s AFerry. Trajekty do Tallinn, v Estonsko, jsou k dispozici od Aland, Finsko a Svédsko. Můžete si vzít trajekt do Tallinn z Helsinki, Mariehamn a Stockholm.

Tallinn Trajektové společnosti

Trajekty do / z Tallinn jsou provozovány společností Eckerö Line, Tallink Silja a Viking Line. Vzhledem k tomu, že společnosti 3 trajekty provozují a provozují služby Tallinn, srovnání může být velmi užitečné, aby vám pomohla najít nejlepší cenu v nejlepším čase pro vás. Když hledáte trajekt do Tallinn, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Tallinn trajekty s Eckerö Line, Tallink Silja a Viking Line jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Tallinn bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Tallinn s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Přístavu Tallinn, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Přístavu Tallinn.

Nejnovější ceny

Trasa Cena Podrobnosti o ceně
Helsinki - Tallinn
(Eckerö Line)
€57
  • Rezervováno: Tuesday, August 25, 2020
  • Cesta: Saturday, October 3, 2020 (Jeden směr)
  • Auto + 2
  • Trajekt Tallinn
  • Trajekt Tallinn
  • Trajekt Tallinn

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Přístavu Tallinn pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Přístavu Tallinn si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Přístav Tallinn.

Tallinn Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Eckerö Line

Passenger Harbour, A - Terminal, Harbour 25 - 2, Tallinn, Estonia

St Peter Line

Passenger Terminal A, Sadama 25/2 15051, Tallinn, Estonia

Tallink Silja

Tallinn D - Terminal, Lootsi 13, Tallinn, 10151, Estonia

Viking Line

Viking Line terminal A - B, AS Tallinna Sadam, Sadama 25, 15051, Estonia