Tokushima Trajekty

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Rezervujte si trajekt do Tokushima s AFerry. Domácí služby v oblasti Japonsko jsou k dispozici od Tokushima do Tokio.

Tokushima Trajektové společnosti

Trajekty do / z Tokushima jsou provozovány společností Ocean Tokyu Ferry. Když hledáte trajekt do Tokushima, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Tokushima trajekty s Ocean Tokyu Ferry jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Tokushima bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt do Tokushima s predními provozovateli trajektu snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje uzitecné informace o rezervování trajekt do Tokushima, aktuálních akcních nabídkách, plavebních rádech a prístupu k nejlevnejsím lodním lístkum na trajekt do Tokushima.

Akční nabídky

  • Tokushima Trajekty
  • Tokushima Trajekty
  • Tokushima Trajekty

Tokushima Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Ocean Tokyu Ferry

Tsudakaigancho, 9-5, Tokushima, Tokushima Prefecture, Japan