Tokyo Trajekty

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Rezervujte si trajekt do Tokio s AFerry. Domácí služby v oblasti Japonsko jsou k dispozici od Tokio do Tokushima.

Tokio Trajektové společnosti

Trajekty do / z Tokio jsou provozovány společností Ocean Tokyu Ferry. Když hledáte trajekt do Tokio, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Tokio trajekty s Ocean Tokyu Ferry jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Tokio bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt do Tokio s predními provozovateli trajektu snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje uzitecné informace o rezervování trajekt do Tokio, aktuálních akcních nabídkách, plavebních rádech a prístupu k nejlevnejsím lodním lístkum na trajekt do Tokio.

Akční nabídky

  • Tokyo Trajekty
  • Tokyo Trajekty
  • Tokyo Trajekty

Tokio Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Ocean Tokyu Ferry

Tokyo Port Ferry Terminal, 4-8-6 Ariake, Koto-ku, Tokyo, Japan