Trajekt z Toulon do Bastia

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

  • 7 přechodů týdně
    7 hod 27 min
    Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Toulon Bastia spojuje Francie s Korsika, provozovány společností Corsica-Sardinia Ferries. Porovnáváme ceny a časy pro Toulon do Bastia, ale ukážeme vám také ceny za Marseille do Bastia a Nice do Bastia abychom vám pomohli dostat se z Francie do Korsika v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Toulon do Bastia s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Toulon do Bastia, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Toulon do Bastia.

Levné ceny Toulon do Bastia

Dalších 7 dní

Na základě rezervace cestujících tento týden s autem.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Toulon do Bastia pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Toulon do Bastia si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Toulon do Bastia.