Trajekt z Toulon do Porto Torres

Mapa

Obnovit nabídku

  • 1 přechodů týdně
    9 hod 58 min
    Získat cenu

Linka Toulon Porto Torres spojuje Francie s Sardinie, provozovány společností Corsica-Sardinia Ferries. Porovnáváme ceny a časy pro Toulon do Porto Torres, ale ukážeme vám také ceny za Marseille do Porto Torres a Nice do Golfo Aranci abychom vám pomohli dostat se z Francie do Sardinie v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Toulon do Porto Torres s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Toulon do Porto Torres, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Toulon do Porto Torres.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Toulon do Porto Torres pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Toulon do Porto Torres si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Toulon do Porto Torres.

Alternativní Trasy