Trajekty do Iónske ostrovy

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Trajektové trasy do Iónske ostrovy

Rezervujte si trajekt do Trajekty do Iónske ostrovy snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z Trajekty do Iónske ostrovy, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lístkům na trajekty do Trajekty do Iónske ostrovy.

Akční nabídky

Nejnovější ceny

Trasa Cena Podrobnosti o ceně
Bari - Corfu
(Ventouris Ferries)
€531
  • Rezervováno: Sunday, July 12, 2020
  • Cesta: Saturday, July 18, 2020 - Sunday, August 2, 2020
  • Auto + 2
Ancona - Corfu
(ANEK Superfast)
€228
  • Rezervováno: Friday, July 3, 2020
  • Cesta: Thursday, August 20, 2020 - Wednesday, September 2, 2020
  • Motocykl + 1

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů do Trajekty do Iónske ostrovy pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt do Trajekty do Iónske ostrovy si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt do Trajekty do Iónske ostrovy on-line