Trajekt Travemunde

Mapa

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Travemunde Trasy

Akční nabídky

Rezervujte si trajekt do Travemunde s AFerry. Trajekty do Travemunde, v Německo, jsou k dispozici od Finsko, Lotyšsko a Svédsko. Můžete si vzít trajekt do Travemunde z 4 trajektové porty:

  • Helsinki
  • Liepaja
  • Malmö
  • Trelleborg

Travemunde Trajektové společnosti

Trajekty do / z Travemunde jsou provozovány společností Finnlines, Stena Line a TT-Line. Vzhledem k tomu, že společnosti 3 trajekty provozují a provozují služby Travemunde, srovnání může být velmi užitečné, aby vám pomohla najít nejlepší cenu v nejlepším čase pro vás. Když hledáte trajekt do Travemunde, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Travemunde trajekty s Finnlines, Stena Line a TT-Line jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Travemunde bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Travemunde s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Travemunde, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Travemunde.

Nejnovější ceny

Trasa Cena Podrobnosti o ceně
Malmo - Travemunde
(Finnlines)
€62
  • Rezervováno: Thursday, October 8, 2020
  • Cesta: Saturday, October 24, 2020 (Jeden směr)
  • Auto + 2
  • Přístav Travemunde
  • Přístav Travemunde
  • Přístav Travemunde

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Travemunde pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Travemunde si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Travemundeon

Travemunde Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Finnlines

Skandinavienkai, Zum Hafenplatz 1, Travemünde, 23570, Germany

Stena Line

Skandinavienkai, Zum Hafenplatz 1, Travemünde, 23570, Germany

TT-Line

TT-Line, Fähranleger Travemünde, Zum Hafenplatz 1, Lübeck-Travemünde, 23570, Germany