Trajekt z Trelleborg do Klaipeda

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

  • 3 přechodů týdně
    17 hod 30 min
    Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Trelleborg Klaipeda spojuje Svédsko s Litva, provozovány společností TT-Line.

Rezervujte si trajekt z Trelleborg do Klaipeda s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Trelleborg do Klaipeda, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Trelleborg do Klaipeda.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Trelleborg do Klaipeda pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Trelleborg do Klaipeda si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Trelleborg do Klaipeda.