Trajekt z Trelleborg do Rostock

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

 • 2ové přechody denně
  6 hod
  Získat cenu
 • 2ové přechody denně
  5 hod 30 min
  Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Trelleborg Rostock spojuje Svédsko s Německo, provozovány společností Stena Line a TT-Line. Porovnáváme ceny a časy pro Trelleborg do Rostock, ale ukážeme vám také ceny za 4 dalších trajektů abychom vám pomohli dostat se z Svédsko do Německo v nejlepším čase za nejlepší cenu:

 • Göteborg do Kiel
 • Malmö do Travemunde
 • Trelleborg do Sassnitz
 • Trelleborg do Travemunde

Rezervujte si trajekt z Trelleborg do Rostock s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Trelleborg do Rostock, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Trelleborg do Rostock.

Levné ceny Trelleborg do Rostock

Dalších 7 dní

Na základě rezervace cestujících tento týden s autem.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Trelleborg do Rostock pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Trelleborg do Rostock si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Trelleborg do Rostock.