Trajekt z Tunis do Civitavecchia

Mapa
 • Trajekt z Tunis do Civitavecchia
  Trajekt z Tunis do Civitavecchia

Obnovit nabídku

Trajekt z Tunis do Civitavecchia s AFerry.

 • 1 přechodů týdně
  19 hod 30 min
  Získat cenu
 • 1 přechodů týdně
  7 hod 45 min
  Získat cenu

Linka Tunis Civitavecchia spojuje Tunisko s Itálie, provozovány společností Grandi Navi Veloci a Grimaldi Lines. Porovnáváme ceny a časy pro Tunis do Civitavecchia, ale ukážeme vám také ceny za Tunis do Janov a Tunis do Salerno abychom vám pomohli dostat se z Tunisko do Itálie v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Tunis do Civitavecchia s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Tunis do Civitavecchia, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Tunis do Civitavecchia.

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Tunis do Civitavecchia pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Tunis do Civitavecchia si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Tunis do Civitavecchia.

Alternativní Trasy