Trajekt z Tunis do Janov

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

 • 2 přechodů týdně
  22 hod 45 min
  Získat cenu
 • 1 přechodů týdně
  19 hod
  Získat cenu
 • CTN provozuje trajektové přejezdy na trase Tunis - Genoa
  2 přechodů týdně
  19 hod
  Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Tunis Janov spojuje Tunisko s Itálie, provozovány společností CTN a Grandi Navi Veloci. Porovnáváme ceny a časy pro Tunis do Janov, ale ukážeme vám také ceny za Tunis do Civitavecchia a Tunis do Salerno abychom vám pomohli dostat se z Tunisko do Itálie v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Tunis do Janov s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Tunis do Janov, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Tunis do Janov.

Levné ceny Tunis do Janov

Dalších 7 dní

Na základě rezervace cestujících tento týden s autem.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Tunis do Janov pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Tunis do Janov si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Tunis do Janov.