Trajekt z Turku do Stockholm

Mapa

Obnovit nabídku

  • 1ové přechody denně
    9 hod 55 min
    Získat cenu
  • 1ové přechody denně
    10 hod 35 min
    Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Turku Stockholm spojuje Finsko s Svédsko, provozovány společností Tallink Silja a Viking Line. Porovnáváme ceny a časy pro Turku do Stockholm, ale ukážeme vám také ceny za Helsinki do Stockholm a Naantali do Kapellskar abychom vám pomohli dostat se z Finsko do Svédsko v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Turku do Stockholm s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Turku do Stockholm, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Turku do Stockholm.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Turku do Stockholm pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Turku do Stockholm si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Turku do Stockholm.