Trajekt Turku

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Turku Trasy

Rezervujte si trajekt do Turku s AFerry. Trajekty do Turku, v Finsko, jsou k dispozici od Aland a Svédsko. Můžete si vzít trajekt do Turku z Langnas, Mariehamn a Stockholm.

Turku Trajektové společnosti

Trajekty do / z Turku jsou provozovány společností Tallink Silja a Viking Line. Vzhledem k tomu, že společnosti 2 trajekty provozují a provozují služby Turku, srovnání může být velmi užitečné, aby vám pomohla najít nejlepší cenu v nejlepším čase pro vás. Když hledáte trajekt do Turku, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Turku trajekty s Tallink Silja a Viking Line jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Turku bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Turku s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Turku, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Turku.

Nejnovější ceny

Trasa Cena Podrobnosti o ceně
Langnas - Turku
(Viking Line)
€64
  • Rezervováno: Tuesday, September 8, 2020
  • Cesta: Tuesday, September 15, 2020 (Jeden směr)
  • Auto + 2

Akční nabídky

  • Přístav Turku
  • Přístav Turku
  • Přístav Turku

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Turku pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Turku si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Turkuon

Turku Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Tallink Silja

Turku Ferry Port, Linnankatu 91, Turku, 20100, Finland

Viking Line

Viking Line terminal, 1. Linja, Linnansatama, FIN-20100, Finland