Trajekt Umag

Mapa

Obnovit nabídku

Rezervujte si trajekt do Umag s AFerry. Trajekty do Umag, v Chorvatsko, jsou k dispozici od Itálie. Můžete si vzít trajekt do Umag z Benátky.

Umag Trajektové společnosti

Trajekty do / z Umag jsou provozovány společností Atlas Kompas a Venezia. Vzhledem k tomu, že společnosti 2 trajekty provozují a provozují služby Umag, srovnání může být velmi užitečné, aby vám pomohla najít nejlepší cenu v nejlepším čase pro vás. Když hledáte trajekt do Umag, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Umag trajekty s Atlas Kompas a Venezia jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Umag bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Umag s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Umag, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Umag.

Akční nabídky

  • Přístav Umag
  • Přístav Umag
  • Přístav Umag

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Umag pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Umag si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Umagon

Umag Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Atlas Kompas

Umag Ferry Port, Setaliste Vladimira Gortana, 52470 Umag, Croatia

Commodore Cruises

52470, Umag, Croatia

Venezia

, 52 470, Croatia