Umea Trajekty

Mapa

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Umea Trasy

Akční nabídky

Rezervujte si trajekt do Umea s AFerry. Trajekty do Umea, v Svédsko, jsou k dispozici od Finsko. Můžete si vzít trajekt do Umea z Vaasa.

Umea Trajektové společnosti

Trajekty do / z Umea jsou provozovány společností Wasaline. Když hledáte trajekt do Umea, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Umea trajekty s Wasaline jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Umea bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt do Umea s predními provozovateli trajektu snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje uzitecné informace o rezervování trajekt do Umea, aktuálních akcních nabídkách, plavebních rádech a prístupu k nejlevnejsím lodním lístkum na trajekt do Umea.

Nejnovější ceny

Trasa Cena Podrobnosti o ceně
Vaasa - Umea
(Wasaline)
€61
  • Rezervováno: Tuesday, October 20, 2020
  • Cesta: Friday, October 23, 2020 - Friday, October 23, 2020
  • 1 Dospělí (Pěší cestující)
  • Umea Trajekty
  • Umea Trajekty
  • Umea Trajekty

Umea Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Wasaline

Umea Ferry Port, 913 32 Holmsund, Sweden