Vaasa Trajekty

Mapa

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Vaasa Trasy

Akční nabídky

Rezervujte si trajekt do Vaasa s AFerry. Trajekty do Vaasa, v Finsko, jsou k dispozici od Švédsko. Můžete si vzít trajekt do Vaasa z Umea.

Vaasa Trajektové společnosti

Trajekty do / z Vaasa jsou provozovány společností Wasaline. Když hledáte trajekt do Vaasa, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Vaasa trajekty s Wasaline jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Vaasa bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt do Vaasa s predními provozovateli trajektu snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje uzitecné informace o rezervování trajekt do Vaasa, aktuálních akcních nabídkách, plavebních rádech a prístupu k nejlevnejsím lodním lístkum na trajekt do Vaasa.

  • Vaasa Trajekty
  • Vaasa Trajekty
  • Vaasa Trajekty

Vaasa Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Wasaline

Vanha Satamatie, , 65170 Vaasa, Finland