Vladivostok Trajekty

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Rezervujte si trajekt do Vladivostok s AFerry. Trajekty do Vladivostok, v Rusko, jsou k dispozici od Japonsko a Jižní Korea. Můžete si vzít trajekt do Vladivostok z Donghae a Sakaiminato.

Vladivostok Trajektové společnosti

Trajekty do / z Vladivostok jsou provozovány společností DBS Cruise Ferry. Když hledáte trajekt do Vladivostok, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Vladivostok trajekty s DBS Cruise Ferry jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Vladivostok bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt do Vladivostok s predními provozovateli trajektu snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje uzitecné informace o rezervování trajekt do Vladivostok, aktuálních akcních nabídkách, plavebních rádech a prístupu k nejlevnejsím lodním lístkum na trajekt do Vladivostok.

Akční nabídky

  • Vladivostok Trajekty
  • Vladivostok Trajekty
  • Vladivostok Trajekty

Vladivostok Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Stena Daea Line

9 Strelnikov Street, Vladivostok, Primorsky Krai, 660090, Russia

DBS Cruise Ferry

9 Strelnikov Street, Vladivostok, Primorsky Krai, 660090, Russia