Wellington Trajekty

Mapa

Obnovit nabídku

Wellington Trasy

Rezervujte si trajekt do Wellington s AFerry. Domácí služby v oblasti Nový Zéland jsou k dispozici od Wellington do Picton.

Wellington Trajektové společnosti

Trajekty do / z Wellington jsou provozovány společností Bluebridge a Interislander. Vzhledem k tomu, že společnosti 2 trajekty provozují a provozují služby Wellington, srovnání může být velmi užitečné, aby vám pomohla najít nejlepší cenu v nejlepším čase pro vás. Když hledáte trajekt do Wellington, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Wellington trajekty s Bluebridge a Interislander jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Wellington bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt do Wellington s predními provozovateli trajektu snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje uzitecné informace o rezervování trajekt do Wellington, aktuálních akcních nabídkách, plavebních rádech a prístupu k nejlevnejsím lodním lístkum na trajekt do Wellington.

Nejnovější ceny

Trasa Cena Podrobnosti o ceně
Picton - Wellington
(Bluebridge)
€237.47
  • Rezervováno: Sunday, September 29, 2019
  • Cesta: Wednesday, January 1, 2020 (Jeden směr)
  • 3 Dospělí (Pěší cestující)

Akční nabídky

  • Wellington Trajekty
  • Wellington Trajekty
  • Wellington Trajekty

Wellington Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Bluebridge

50 Waterloo Quay, Wellington, Wellington 6011, New Zealand

Interislander

Wellington Terminal, 1 Aotea Quay, Wellington 6011, New Zealand