Wellington Trajekty

Mapa

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Wellington Trasy

Akční nabídky

Rezervujte si trajekt do Wellington s AFerry. Domácí služby v oblasti Nový Zéland jsou k dispozici od Wellington do Picton.

Wellington Trajektové společnosti

Trajekty do / z Wellington jsou provozovány společností Bluebridge a Interislander. Vzhledem k tomu, že společnosti 2 trajekty provozují a provozují služby Wellington, srovnání může být velmi užitečné, aby vám pomohla najít nejlepší cenu v nejlepším čase pro vás. Když hledáte trajekt do Wellington, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Wellington trajekty s Bluebridge a Interislander jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Wellington bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt do Wellington s predními provozovateli trajektu snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje uzitecné informace o rezervování trajekt do Wellington, aktuálních akcních nabídkách, plavebních rádech a prístupu k nejlevnejsím lodním lístkum na trajekt do Wellington.

  • Wellington Trajekty
  • Wellington Trajekty
  • Wellington Trajekty

Wellington Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Bluebridge

50 Waterloo Quay, Wellington, Wellington 6011, New Zealand

Interislander

Wellington Terminal, 1 Aotea Quay, Wellington 6011, New Zealand