Yakushima Trajekty

Mapa

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Yakushima Trasy

Akční nabídky

Rezervujte si trajekt do Yakushima s AFerry. Domácí služby v oblasti Japonsko jsou k dispozici od Yakushima do Kagoshima.

Yakushima Trajektové společnosti

Trajekty do / z Yakushima jsou provozovány společností Tane Yaku Jetfoil. Když hledáte trajekt do Yakushima, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Yakushima trajekty s Tane Yaku Jetfoil jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Yakushima bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt do Yakushima s predními provozovateli trajektu snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje uzitecné informace o rezervování trajekt do Yakushima, aktuálních akcních nabídkách, plavebních rádech a prístupu k nejlevnejsím lodním lístkum na trajekt do Yakushima.

  • Yakushima Trajekty
  • Yakushima Trajekty
  • Yakushima Trajekty

Yakushima Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Tane Yaku Jetfoil

Miyanoura 1208-11, Yakushima-machi, Kumage-gun, 891-4205, Japan

Tane Yaku Jetfoil

Miyanoura 1208-11, Yakushima-machi, Kumage-gun, 891-4205, Japan