Trajekt z Zadar do Ancona

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

  • 3 přechodů týdně
    6 hod
    Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Zadar Ancona spojuje Chorvatsko s Itálie, provozovány společností Jadrolinija. Porovnáváme ceny a časy pro Zadar do Ancona, ale ukážeme vám také ceny za Dubrovník do Bari a Split do Ancona abychom vám pomohli dostat se z Chorvatsko do Itálie v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Zadar do Ancona s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Zadar do Ancona, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Zadar do Ancona.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Zadar do Ancona pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Zadar do Ancona si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Zadar do Ancona.