Trajekt Zadar

 • Porovnat časy a ceny pro Zadar

  Najděte nejlepší ceny na AFerry

 • Připojte se k milionům spokojených zákazníků

  Připojte se k milionům spokojených zákazníků

Trajekty do Trajekt Zadar s AFerry.cz

Rezervujte si trajekt do Zadar s AFerry. Trajekty do Zadar, v Chorvatsko, jsou k dispozici od Itálie. Můžete si vzít trajekt do Zadar z Ancona.

Zadar Trajektové společnosti

Trajekty do / z Zadar jsou provozovány společností Jadrolinija. Když hledáte trajekt do Zadar, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Zadar trajekty s Jadrolinija jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Zadar bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Zadar s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Zadar, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Zadar.

Zadar Trasy

 • Cesenatico až Zadar / Zadar až Cesenatico
  občasné přejezdy
  5 hod
  Hledat
 • Pesaro až Zadar / Zadar až Pesaro
  občasné přejezdy
  3 hod 30 min
  Hledat
 • 3 přechodů týdně
  6 hod
  Hledat

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Zadar pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Zadar si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Zadaron

Zadar Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Registrovat se k zasílání nabídek

Ziskej nas newsletter a nezmeskej nase nabidky