Trajekt Zadar

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Zadar Trasy

Rezervujte si trajekt do Zadar s AFerry. Trajekty do Zadar, v Chorvatsko, jsou k dispozici od Itálie. Můžete si vzít trajekt do Zadar z Ancona.

Zadar Trajektové společnosti

Trajekty do / z Zadar jsou provozovány společností Jadrolinija. Když hledáte trajekt do Zadar, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Zadar trajekty s Jadrolinija jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Zadar bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Zadar s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Zadar, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Zadar.

Akční nabídky

  • Přístav Zadar
  • Přístav Zadar
  • Přístav Zadar

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Zadar pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Zadar si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Zadaron

Zadar Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Jadrolinija

Gazenica cesta, 23 000, Croatia